تولید اسباب بازی

ما بازی را با خودمان شروع کرده ایم نه برای دیگران. بازی نه فقط برای کودک که برای انسان است. در هر لحظه از زندگی اش با بازی شادی را می چشد و نگاهی دوباره به هویتش دارد. به مهارت ها و آنچه که می تواند او را از دیروز به امروز برساند. و در این فضا به خودش، به دیگری و به کودکان با شکلی معنا دار، پیوند یابد.

“فرالیزر” بر تنوع محصولات و گروه های سنی و اسباب بازی ها با کارکردهای گوناگون تمرکز دارد. برای هر اسباب بازی اطلاعات ویژه درباره معیارهای “مهارت های حرکتی”، “مهارت های ذهنی”، “درجه کیفی” و “مقبولیت نزد شما” برای استفاده بهتر و مناسب­تر مخاطبان ارائه می­دهد.

ما بر آن شديم تا مجموعه اي متشكل از طراحان، متخصصين و كارشناسان امور ابزارآلات آموزشي را گرد هم آوريم و با ادغام امكانات توليد ، سرگرمي و اوقات فراغت را در كشور دگرگون و صنعتي كنيم.

اولویت ما حمایت از تولید کنندگان کوچک محلی است که با حداقل منابع فعالیت میکنند. پیش از آن که به دنبال واردات اسباب بازیهای دوستدار محیط زیست از کشورهای دیگر باشیم تلاش میکنیم با همراهی هنرمندان  و متخصصین  داخلی نیاز کودکان را به بازی و اسباب بازی مرتفع سازیم.

طراحی مشارکتی

ما معتقدیم بهترین طراح اسباب بازی ها “تیم والدین و کودکان خلاق” هستند. پس اگر طرحی دارید و امکان تولید آن را ندارید ما در کنار شما هستیم تا با همکاری هم بتوانیم به ایده شما جامه عمل بپوشانیم.

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =